субота, 9 березня 2013 р.

Ulead VideoStudio відеоредактор

Після придбання нової фотокамери Nikon вирішив спробувати змонтувати невеличке відео та зіштовхнувся з проблемою: Nikon зберігає відео файли у форматі .mov який абсолютно не дружній до більшості популярних відеоредакторів, наприклад Ulead. Я якось вже звик використовувати Ulead VideoStudio і цілком задоволений цією програмою.
Отже файли  .mov відкриваються редактором але під час роботи картинка постійно підвисає а програма сама по собі закривається та й зберегти нічого неможливо. Шукати інші відеоредактори не хотілося, тому вирішив підібрати конвертер для відеофайлів і знову не знайшов нічого з безкоштовних та доступних програм або ж якість отриманого результату не задовольняла.
Рішення виявилося поруч. У мене на компі стоїть програмка Windows Live Moviw maker. Я швиденько повідкривав свої .mov файли у ній та зберіг як .avi
Результат виявився несподівано гарним: якість не страждала, Ulead VideoStudio обробляє .avi на ура, а сам процес займає секунди. І це після півдоби страждань та нерозуміння чому улюблена програма відмовляється працювати. Рази три прийшлося її перевстановлювати та обновлювати Квік тайм.

Немає коментарів:

Дописати коментар