понеділок, 4 лютого 2013 р.

Відгук про Fiat Grande Punto

Повертаючися до свого майже безмежного досвіду користування автомобілями середнього класу вирішив поділитися думками про популярну європейську модель  FIAT GRANDE PUNTO  1.4 бензин. З метою автопрокату років шість тому було придбано дві машини цієї марки а у 2011 році ще одну. Всі автомобілі експлуатувалися у нещадному режимі по київським та українським шляхам з нашим же пальним АІ-95 без простоїв, гаражів проте з регулярним та вчасним техоглядом і сервісом. Додам лише що всі фіати були за коробкою автомат  чи робот? не пам'ятаю як у салоні її назвали але для мене це все одне і теж саме а також з пакетом для поганих доріг, що саме туди входить не знаю точно, але металевий захист картеру обов'язково. Що можна сказати про  фіат пунто?
Загальне враження ближче до позитивного. Невеличкий але вмісткий автомобіль, дуже керований і стійкий на дорозі, чимось нагадує спортивний. Рівень комфорту і м'якості ходи дещо нижчий ніж у RENAULT CLIO  або Шкода FABIA і значно нижчий ніж у октавій та меганів. Що сподобалося - це абсолютна керованість і стійкість на поворотах навіть на швидкості. Там де рено вже валялося у кюветі фіат спокійнісінько і без вагань повертає. Дуже радує невеликі витрати пального - по місту десь до 7 літрів бензину і відносно малі габарити що дозволяють паркуватися майже будь-де. Ну добре, позитивні моменти і так всім відомі, а тепер про мінуси.
Я відкину негаразди пов'язані з неякісним сервісом чи початковим устаткуванням, оскільки це характеризує зовсім не автомобіль - а таких було досить багато і це тема окремого огляду. Найбільшим мінусом на мій погляд є низька посадка машини. При чому при покупці вона здається була значно вища а через півроку опускається. І це характерно для всіх фіатів пунто що я використовував. Це найкритичніший мінус що не дозволяє пересуватися на засніжених та вкритих кригою шляхах за містом взимку.
По-друге, взимку при мінус десяти заводиться не з першого разу. А ще перестає відкриватися багажник. Там електронний замок відмикається кнопкою із салона. Тільки після зігрівання феном місця замка можливо його відчинити. А наступного дня знову все повторюється. Невелика кількість води що намерзає не дає нормально відчиняти.
По-третє, на одній машині були проблеми з коробкою автоматом узимку. Довелося її міняти (пробіг десь 10 000 км був). Взагалі їх рекомендують прогрівати не менше 5 хвилин.
Висновок - FIAT GRANDE PUNTO  - гарна стильна машина але не для морозів, і не для поганих доріг, тим більше зимових.


Немає коментарів:

Дописати коментар